Główna > Konkurs > Konkursy od NoMercy

Konkursy od NoMercy

16 września 2015 o 20:38   Autor: AceLevy
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 głos)
Loading...Loading...

NoMercy zorganizowało dla Was dwa konkursy! Szczegóły możecie zobaczyć poniżej!

Konkurs I:

Do wygrania 26 kodów na 3 dni konta premium i 5 czołgów premium VI tieru!

Ogłaszamy ostatni w tym sezonie konkurs, zasady są proste – pod filmikami z poniższej playlisty zostawiajcie komentarze ich dotyczące, piszcie co Wam się podobało, a co nie. Maksymalnie po jednym komentarzu na filmik, ale można się wpisać pod każdym filmikiem, szanse na zwycięstwo wzrosną. Komentarze z największą liczbą łapek w górę pod każdym filmikiem oraz wybrane przez nas (najbardziej konstruktywne, ciekawe, śmieszne) zostaną nagrodzone czołgami tieru VI bądź kodami na 3 dni konta premium. Mile widziane też kciuki w górę pod filmikami i subskrypcje kanału. Ogłoszenie wyników w ten piątek, około godziny 20:00 na streamie (rozdamy tam też 5 kodów na 3 dni premium).

LINK

Konkurs II:

Czas na konkurs, gdzie do zgarnięcia jest klawiatura naszego sponsora QPAD MK-80  Kto by nie chciał tego mechanicznego potwora?

Co oficjalnie zrobić, aby mieć szansę na wygraną?

Wystarczy być fanem noMERCY na facebooku i polubić, bądź skomentować ten: „Klawiatura będzie moja”. W udziale wezmą udział także wszyscy subskrybenci kanału NoMercy.WoT na YouTube oraz followerzy na Twitch.

Już odpowiadamy na pytanie: Tak, wasze szanse wzrosną za każdym razem, gdy realizujecie któryś z podpunktów

Zabawę kończymy w niedzielę 20 września o 24:00.

Regulamin konkursu.

LINK

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Konkurs

, , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner