Główna > Transmisja ESL > 5on5 Złota Piątka – Środa 19:00 (26.08.2015)

5on5 Złota Piątka – Środa 19:00 (26.08.2015)

25 sierpnia 2015 o 18:09   Autor: seba_s
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 głos)
Loading...Loading...

5on5_26_08

Hej,

obecnie po zmianie sytemu na 7/54 i wprowadzeniu trybu atak/obrona rozgrywki wyglądają zdecydowanie atrakcyjniej. Wymuszenie ataku na jednej z drużyn powoduje, że nie ma miejsca na „kampe”. Zawsze na początku są jakieś manewry taktyczne ale 7 min bitwy determinuje by to nie trwało dłużej niż 2-3 minuty i to ma miejsce tylko na kliku mapach. Mapy otwarte jak np. Prochorowka, to często ostry „Rash” na środku mapy czołgami lekkimi, wygrywa ten kto ma lepsze umiejętności (indywidualne, celność itd… ) i lepiej koncentruje ogień (zgranie drużyny, eliminacja luf). Porównując mecze po tych zmianach z tym co było jeszcze rok temu, to mamy teraz dość dużo emocji by przykuć uwagę widza.

 

Teraz jeszcze zostało wprowadzone BAPI – czyli wszystkie bitwy rozgrywane w ESL, działają podobnie jak CW, czyli przed meczem wyskakuje „Bitwa Specjalna”. Nie ma już kombinowania z pokojami treningowymi, opóźniania meczy –  wszystko przebiega szybko i sprawnie.

 

W środy o 19:00 rozgrywany jest turniej 5/28, max tier 6,  atak/obrona – jest też dość ciekawy dla oka. Głównymi pojazdami wykorzystywanymi w tym trybie są pojazdy używane na twierdzach więc klany grające w tym trybie dużo, mogą mieć przewagę.

 

Więcej informacji o przyszłym turnieju: http://play.eslgaming.com/worldoftanks/europe/wot/open/5on5-funcup-4-poland/

 

Ja zapraszam widzów zainteresowanych ESL na stream z komentarzem, ja prowadzę transmisję w środy właśnie z 5/28 na moim kanale: http://www.twitch.tv/seba_s_wot_ts

W soboty (Złoto dla Zuchwałych) i niedziele (Go4WoT) zapraszam na kanał MirekTV http://www.twitch.tv/mirektv gdzie jeśli tylko znajdę czas komentuje turnieje razem z Mirkiem.

 

Na naszych kanałach też są zapisane ostatnie turniej, możecie zobaczyć jak to wygląda.

 

Jeśli chodzi o aktualności dotyczace transmisji to zapraszam:

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Transmisja ESL

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner