Główna > Statystyki > Nowa wersja Karty Gracza

Nowa wersja Karty Gracza

30 maja 2015 o 10:27   Autor: seba_s
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 głos)
Loading...Loading...

Witam,
jestem w trakcje tworzenia nowej wersji Karty Gracza, zapraszam do testowania i komentowania.

Dostępna jest pod adresem: http://wot-ts.eu

Najważniejsze zmiany:

 1. Użycie technologi RWD – zapewnia to możliwość korzystania z serwisu niezależnie od urządzenia. Szczególnie interesuje mnie opina posiadaczy urządzeń mobilnych.
 2. Ogólne zmiany w wyglądzie, zmiany kolejności sekcji itd..
 3. Całkowite odejście od WordPress, powinno to poprawić: stabilności, czas ładowania i płynność strony.

Jak tylko zostanie dopracowana przepiszę również pozostałe podstrony: Kartę Pojazdu, Historie Gracza itd…

Oceń nową wersję karty gracza

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Która wersja jest lepsza?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czy korzystasz z KG na urządzeniach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czy nowa KG wyświetla się poprawnie na urządzeniach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czy nowa KG działa teraz płynie i szybko?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czy podoba się nowy układ graficzny?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Statystyki

, , , , , , , , ,


 1. 1 czerwca 2015 o godz. 22:52 | #1

  Na PC: Ogólnie jest ok, trochę więcej informacji i trochę szybciej ładuje, ale graficznie mi się nie podoba. Taka trochę pusta ta strona (dużo białego pustego tła, rozd. 1400×900).
  Na telefonie: Graficznie trochę lepiej, ale mimo to wolałem starą wersję. W tej nowej słupki „Ostatnie”; „Tydzień”; „1000 bitew”; są jeden pod drugim, przez co jest to mniej czytelne. Niby teraz szybciej ładuje stronę, ale ogólnie działa wolniej, szczególnie tabela z czołgami. A gdy trzeba ją przewijać jest jeszcze gorzej (galaxy ace 2, firefox).

 2. 1 czerwca 2015 o godz. 23:01 | #2

  @Baneblade_PL
  Za to na andriodowej przeglądarce strona chodzi trochę szybciej, ale wyświetla mi w tabeli tylko pierwsze 16 czołgów, oraz w historii klanów i w miejscu wykresów wyświetla czerwone ramki z napisami „Cannot set property ‚overflow’ of null” i „Cannot read property ‚document’ of null”.

 3. 2 czerwca 2015 o godz. 14:11 | #3

  Na PC działa dużo szybciej niż stara wersja, ale graficznie stara wyglądała dużo lepiej.

 4. 2 czerwca 2015 o godz. 20:44 | #4

  Ogólnie akurat w tym jednym konkretnym przypadku jestem stanowczo przeciw RWD. Najważniejsza informacja tj. 3 kolumny wczoraj/tydzień/1000 bitew i skaluje sobie na ekranie smartfona tylko to na zwykłej wersji PC, czcionki są wystarczająco duże żeby przeczytać co chcemy. Inna kwestia że na wersji PC na smartfonie coś się psuje i wywala przeglądarkę (Dolphin, Galaxy s3) pewnie to kwestia wykresów, które na mobile mogłyby być po prostu obrazkiem.

  Keep up the good work, leave RWD. :)

  RWD wydaje mi się mało sensowne na typowo informacyjną stronę gdzie są liczby. Powoduje to dla usera niepotrzebne przewijanie, kiedy czcionki są i tak wystarczająco widoczne.

 5. 7 czerwca 2015 o godz. 15:28 | #5

  Na PC na Chromie (przynajmniej mi) nadal ścina obecny WN8 :(

 6. 7 czerwca 2015 o godz. 18:56 | #6

  Hej,
  podeślij Print Screen bo nie rozumiem o co chodzi.

 7. 10 czerwca 2015 o godz. 01:00 | #7

  kiinix :
  Keep up the good work, leave RWD.
  RWD wydaje mi się mało sensowne na typowo informacyjną stronę gdzie są liczby. Powoduje to dla usera niepotrzebne przewijanie, kiedy czcionki są i tak wystarczająco widoczne.

  Keep it up! Bijesz na głowę każdą inną stronę ze statami. Nie psuj skoro działa :P

  Poza tym mnie też źle wyświetla staty na dole, przy niezmaksymalizowanym oknie. Po rozciągnięciu okna na cały ekran jest ok.
  PC (win7), chrome (wersja 43.0.2357.81 m)
  http://gyazo.com/7f158b86dda8280a42ac452ef0467520

 8. 14 czerwca 2015 o godz. 14:20 | #8

  U mnie tak w nowej jak i w starej wersji jest bałagan w ,,ostatnich bitwach”. Pokazuje mniejszą ilość ( np.2 zamiast 15), pod ,,więcej” uwzględnia tylko jeden, dwa czołgi. Tak dzieje się pod ,,ostatnie”, z tygodnia jak i ,,1000 bitew”.Jedynie ogólne wartości się zgadzają (te na samej górze i na czołgach). I co to może być przyczyną?

 9. 14 czerwca 2015 o godz. 14:28 | #9

  Trzeba było nie resetować konta :)
  Normalne WG podaje po api wszystkie dane stare i nowe do tego w bzie WOT-TS przechowuje dane sprzed resetu. Jak chcesz to mogę to wyczyścić napisz przez kontakt prośbę.
  Do tego konta resetowane mają straszny bałagan ze stratami po stronie WG

 10. 17 czerwca 2015 o godz. 07:50 | #10

  Jest możliwość wprowadzenia danych dotyczących oznak biegłości tj. którą obecnie posiadamy na danym pojeździe, jaki mamy obecny procent, średni dmg z ostatnich 100 bitew i ile brakuje dmg do kolejnej oznaki?

 11. 17 czerwca 2015 o godz. 08:18 | #11

  Hej,
  niestety po API jest tylko informacja, którą odznakę mamy obecnie (będzie to dodane), ale bez procentów obecnego poziomu nie da się za dużo zrobić.

 12. 2 lipca 2015 o godz. 10:11 | #12

  @seba_s
  Jakieś 43K bitew i zero szans na zmianę statystyk. Wprawdzie teraz nie mam jakiś fajerwerków ale zawsze mogę się łudzić, że będzie lepiej :). W sumie statystyki pokazuje ok tylko ten zestaw ,,ostatnie” z przyległościami zwariował. Spróbuję wysmażyć prośbę o naprawę tego przez kontakt jak zasugerowałeś.

 13. 6 lipca 2015 o godz. 23:03 | #13

  Błagam nowy ficzer: guzik do przełączania się na starą wersję na urządzeniach mobilnych.

 14. 7 lipca 2015 o godz. 14:36 | #14

  Kilka rad od web developera:
  – Usystematyzuj layout. Jeżeli dodajesz sidebar, albo dwa elementy obok siebie, to znacznie lepiej prezentują się z jednej strony. Polecam więc konsekwentnie trzymać się jednej strony.
  – Nowa szata graficzna jest dosyć … rozjechana. Jest to konsekwencją tego o czym pisałem wyżej, ale też sporych odstępów między poszczególnymi modułami.
  – Input wyszukiwarki powinien oprócz auto uzupełniania obsługiwać także przeglądarkowe autocomplete, bo obecnie trzeba wpisywać sporo znaków, żeby podpowiedział odpowiedni nick.
  – Floating menu jest całkiem fajnym pomysłem, ale bez górnego menu wygląda jakoś dziwnie na tym zielonym tle (subiektywna opinia). Rozważyłbym zmianę koloru tła, albo przesunięcie floating menu wyżej, a po ukryciu górnego menu na samą górę.
  – Ostatnia rada, ale dla mnie najważniejsza – PROSZĘ, wyłącz autoodtwarzanie tych miniaturowych filmików. Są tak małe, że nic na nich nie widać, a odtwarzając się po wejściu na stronę przypominają ulicznych żebraczy wołających „Kierowniku, da kierownik…” lajka.

  Poza tym zmiany jak najbardziej in +, szczególnie odejście od WP.

 15. 7 lipca 2015 o godz. 17:00 | #15

  Dzięki za uwagi pomyślę co z nimi zrobić.
  Na pewno sporym wyzwaniem dla mnie jest to poukładać, kombinuje z różnymi układami, jeszcze pewnie nie jest to ostateczna wersja.
  Co do koloru to jest zależny od twojego WN8, więc sam go możesz zmienić ;)
  Input to problematyczna sprawa i tak udało mi się poprawić działanie w stosunku do tego co ma WG, raczej nie jest to priorytet, zawsze możesz się zalogować i będziesz zapamiętany.

  Z pewnych względów auto play będzie domyślnie włączony, ale jest guzik który umożliwia wyłącznie i zapamiętanie.

 16. 7 lipca 2015 o godz. 21:23 | #16

  Ojaaa, faktycznie. Niezły ficzer z tym kolorem tła, nie spodziewałem się tego :)
  Teraz też zauważyłem wyłączenie autoplay, właśnie obniżyłeś mój tygodniowy poziom stresu.

 17. 30 sierpnia 2015 o godz. 12:49 | #17

  Na starej jak sobie ustawiłem czołgi np. wg. WN8 i typu następnie sprawdzałem sobie przykładowo wartości oczekiwane dla jakiegoś czołgu i później wracałem do statystyk ogólnych to miałem poukładane tak jak ustawiłem. Teraz mam wszystko tak jakbym dopiero otworzył Kartę i trzeba ustawiać wszystko od początku.Klikania a klikania za każdym razem no i przez to trudniej znaleźć konkretny czołg. U mnie jeszcze dodatkowo jest problem po resecie konta WoT. Nie uwzględnia mi większości czołgów w „ostatnich bitwach” i często pokazuje jakieś dziwne wartości. Restart konta w Karcie Gracza już był i nic nie pomogło. Ale już się z tym pogodziłem. Piszę o tym tak dla informacji,że taki problem występuje. Natomiast to co napisałem wyżej to dość niewygodna sprawa.

 18. 30 sierpnia 2015 o godz. 13:03 | #18

  reydan zobacz czy o to chodziło. Co do kont resetowanych to jest już bałagan po stronie WG

 19. 30 sierpnia 2015 o godz. 22:43 | #19

  @seba_s
  A o to, o to właśnie. Dzięki :)

 20. 27 października 2015 o godz. 02:34 | #20

  Czy tu kasowane są komentarze? Pytałem czemu nie ma oswieżania statystyk po zmienie serwera? Wina leży po czyjej stronie?

 21. 27 października 2015 o godz. 07:13 | #21

  Komentarze nie są kasowane, nie widzę ku temu powodu.
  Statystyki uaktualniają się po zakończeniu sesji WoT, czyli po prawidłowym zamknięcie gry lub przełączeniu się na drugi serwera, po zakończeniu rozgrywki na pierwszym, wszystkie czołgi są w garażu itd…
  Dodatkowo udostępnienie danych przez WG jest z opóźnieniem nie zależnym od nas przeważnie do nawet 10 min, po zakończeniu sesji.
  Kolejna sprawa to pamięć podręczna przeglądarki, tu sugeruje od czasu do czasu wyczyścić ciasteczka i historię przeglądania dla strony.
  Dodatkowo proszę korzystać z Karty Gracza będąc zalogowanym w tedy pomija się wewnętrzne systemy cachowania.

Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner