Główna > Statystyki > Różnice w wartościach WN8

Różnice w wartościach WN8

15 maja 2015 o 12:01   Autor: seba_s
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 głos)
Loading...Loading...

Dostaje ostatnio sporo maili, że Karta Gracza wyświetla inne wartości WN8, niż XVM czy WoTLabs.

Wynika to z kilku czynników:

  1. Zostało dodanych kilka nowych pojazdów premium: Rudy, IS2, AMX 13 57 itd…
  2. Zostały dodane nowe regularne czołgi francuskie: AMX 30 itd..
  3. Pojawiła się nowa wersja tabeli wartości oczekiwanych dla WN8 – wersja: v20 (8th April 2015), która został wprowadzona w Karcie Gracza 20 kwietnia – http://blog.wot-ts.pl/2015/04/20/zmiana-wartosci-oczekiwanych-dla-wn8-3/

Aby statystyki gacza poprawnie się wyświetlały dodałem wartości oczekiwane, dla nowych czołgów premium takie jak ich odpowiedniki z drzewka np. Rudy ma warości takie jak T-34-85.

Obecnie (12th May 2015) tablica wartości oczekiwanych v20 został zaktualizowana o nowe czołgi dostępna jest tu: http://www.wnefficiency.net/wnexpected/ (zastosowali tą samą metodę co ja)

Zawsze aktualna tablica wartości oczekiwanych dla Karty Gracza dostępna jest tu: http://wot-ts.pl/tanklist.php

Można sprawdzić, że pokrywa się z oficjalną tabelą wartości oczekiwanych dla WN8, zawsze staram się na bieżąco aktualizować tak żeby gracz mógł od razu śledzić postępy swoje gry na nowo zakupionym czołgu.

Teraz dlaczego na innych serwisach wartości różnią się:

  1. XVM – tablica wartości oczekiwanych dla XVM znajduje się tu: http://stat.modxvm.com/wn8.json, bardzo łatwo można sprawdzić czy jest aktualna:
    "header":{"version":19}

    oraz wyszukując np. Rudego po ID (59393), Tank  ID można znaleźć tu http://wot-ts.pl/tanklist.php. Jak widać brakuje tego czołgu, co świadczy o tym, że tablica wartości oczekiwanych nie jest aktualna.

  2. WoTLabs – tablica wartości oczekiwanych dla WoTLabs znajduje się tu: http://wotlabs.net/na/wnTable, jak widać korzysta jeszcze z wersji v19, a próba wyszukania np. Rudego, nie daje rezultatów
  3. Pozostałych serwisów nie będę komentował gdyż nie udało mi się znaleźć z jakich, danych korzystają.

 

Na chwilę obecną należy czekać aż pozostałe serwisy zaktualizują tabele wartości oczekiwanych dla WN8, do najnowszej oficjalnej wersji.

Jak się okazuje, oskarżenia, które padły w mailach o to iż „Statystyki szwankują” w Karcie Gracza, są bezpodstawne, a wynikają tak naprawdę z tego, że chciałem zrobić jak najlepiej by gracze mogli się cieszyć nowymi czołgami.

 

PS. Oskarżenia przy braku zrozumienia jak to działa i zakładanie, że to w Karcie Gracza jest coś nie tak, trochę mnie dziwi. Zakładanie, że to XVM jest nie omylny, jak widać jest błędem, nawet takie osoby nie próbowały zweryfikować tylko od razu rzucają się z oskarżeniami, a ja muszę się tłumaczyć, że coś zrobiłem dobrze. Nie zapominajcie, że XVM to tylko mod i nie jest robiony przez twórców gry, tworzą go takie osoby jak czyli pasjonaci, nie zawsze mają czas by coś zaktualizować czy poprawić. Błędy zdarzają się wszystkim  wystarczy spojrzeć na WoTa.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Statystyki

, , , , , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner