Główna > Konkurs > Konkurs – Imperialny RNG WoT-TS

Konkurs – Imperialny RNG WoT-TS

5 lutego 2015 o 16:33   Autor: AceLevy
3 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 5 (3 głos)
Loading...Loading...

Jakiś czas temu obiecałem Wam, że przeprowadzę konkurs dla Was, jak tylko uzbieramy 300 Like’ów na naszym FanPage. Słowa oczywiście dotrzymuję!

Postanowiłem stworzyć składankę różnych akcji z World of Tanks. Niby wiele takich na YouTube – jednak nie ma tam Naszego RNG. Naszego WoT-TSowego! Czym będzie się wyróżniał? Postaram się, aby każda sytuacja była ujęta należycie oraz praktycznie każda powtórka przesłana przez Was pojawiła się na filmie.

Jakie powtórki będę przyjmował? Takie, w których wydarzyło się coś ciekawego. Na pewno każdy z Was czasem ma jakąś epicką walkę, gdzie jadąc RHM’em na ogryzku zostając 1 vs. 1 z przeciwnikiem wygrywamy bitwę, bo nasz czołg jakimś cudem magicznie odbił pocisk, albo przeciwnik zostawił nam 1 HP. Część z Was na pewno widziała obracające się, latające pojazdy – wystrzelone przez skałkę, schody czy inny czołg. Jeśli zauważyłeś jakąś zabawną, epicką sytuację, bądź naprawdę wielką porażkę swojej (bądź przeciwnika) drużyny wyślij powtórkę – a obiecuję, że sytuację tą zobaczy społeczność WoTa.

Warto włączyć nagrywanie powtórek, aby móc choćby pochwalić się swoim znajomym jak wspaniale poszła nam bitwa. Wykorzystajmy to i pokażmy nasze epickie zmagania większemu gronu osób. Włączenie samego nagrywania trwa chwilę, a i miejsca na dysku nie zżera za wiele. Jedna powtórka waży średnio koło 1MB – więc co kilkaset bitew wystarczy po prostu wyczyścić folder replays.

No dobrze, ale gdzie sam konkurs? Wystarczy, że prześlecie mi powtórkę, która zostanie użyta w filmie – będziecie mieli możliwość wygrania golda. Nie będzie miało znaczenia czy jest ona lepsza od innej – będzie się liczył sam fakt uczestnictwa w przedsięwzięciu. Powtórki należy słać na mail Imperium.Modrzejow@gmail.com.

Temat maila powinien wyglądać następująco: [Imperialny RNG WoT-TS] Nick z gry
Przykładowo: [Imperialny RNG WoT-TS] AceLevy
W samej treści maila krótko opiszcie sytuację jaka nastąpiła oraz czas bitwy, kiedy owa sytuacja się dzieje. Czas podajemy według licznika bitwy odliczającego bitwę, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
Przykładowo: Niesamowity wyskok KW-85 nad czołgiem wroga, a następnie staranowanie Hellcata zaraz za nim – 10:24.
Jeśli w jednej bitwie zauważyłeś parę ciekawych sytuacji – możesz wpisać ich kilka! Wystarczy, że opiszesz i podasz czas większej ilości sytuacji.
Oczywiście w samym mailu musisz załączyć powtórkę z bitwy, którą opisałeś.
UWAGA:Nie ma znaczenia, który gracz w bitwie wykonał opisaną przez Ciebie sytuację. Jedyny warunek jest taki, że powtórka musi należeć do Ciebie!

No dobra. Zasady – zasadami, ale to jest konkurs! Muszą być też i nagrody!
Główną i jedyną nagrodą w tym konkursie będzie 500 golda. Mało? Mam dla Was propozycję! Udało Wam się w 2 dni nabić sporą ilość polubień. Jak myślicie? Dacie radę dobić do okrągłej 500? Jeśli Wam się uda – podwoję nagrodę, i wyniesie ona okrąglutkie 1000 golda!

Do kiedy będzie trwać konkurs? Wstępnie chcę Wam dać calutki miesiąc na wysyłanie powtórek. Dlaczego tak długo? Zwiększam Wasze szanse na dobicie do 500 lików ;) Oczywiście jeśli stwierdzę, że mam naprawdę ogromną ilość materiału – film pojawi się wcześniej. Jednak nie martwcie się. Samo rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się po 01.03.15r. Wszystkie powtórki, które pojawią się w pierwszym i następnych filmach, ale podesłane do 28.02.15r o godzinie 23:59:59 będą brały udział w losowaniu!

Powodzenia!

Do dzieła czołgiści! Nieście chwałę na polach bitew!

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Konkurs

, , , , , , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner