Główna > Aktualności > Darmowa aktualizacja emblematu klanowego

Darmowa aktualizacja emblematu klanowego

28 stycznia 2015 o 14:07   Autor: AceLevy
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 głos)
Loading...Loading...

Na portalu World of Tanks pojawił się komunikat o możliwości darmowej zmiany emblematu (loga) naszego klanu. Poniżej przeklejka z portalu.

Klanowicze!

Jak zapewne pamiętacie, w listopadzie wprowadziliśmy odnowione klany oraz zunifikowaliśmy je w całym uniwersum Wargaming. Wraz z nową funkcją wprowadziliśmy specjalną stronę dla klanów, pozwalającą na szybsze uzyskanie informacji i zarządzanie potrzebami klanu. Dodatkowo wprowadziliśmy nową opcję dla klanów – logo klanowe od tego czasu pojawia się nie tylko na czołgach (tak jak to było już wcześniej), lecz także jest widoczne na samolotach w World of Warplanes.

Dzisiaj mamy przyjemność ogłosić, że po początkowych problemach związanych z implementacją, udało nam się naprawić błędy związane z nieprawidłowym wyświetlaniem emblematów klanowych na Waszych samolotach. Nowe mniejsze logo rozwiąże wszelkie problemy, które powodował poprzedni emblemat o rozmiarze 256×256 pikseli (w efekcie pojawiało się niepełne logo lub też następowało jego przesunięcie na kadłubie samolotu). Od teraz nowy maksymalny rozmiar emblematu klanowego w World of Warplanes wynosi 176×176 pikseli.

Niestety, nie możemy automatycznie przeskalować już załadowanych emblematów. Zależy nam, abyście mogli cieszyć się posiadaniem swojego logo zarówno na czołgach jak i samolotach, więc znaleźliśmy inne rozwiązanie i mamy nadzieję, że rozwiąże ono ten problem.

W podziękowaniu dla Waszej cierpliwości podczas kłopotliwego czasu implementacji od wtorku 27 stycznia do poniedziałku 9 lutego 2015 r. wszelkie aktualizacje klanowych emblematów będą dostępne za darmo!

Jeśli macie ochotę, możecie użyć tej promocji, aby zmienić swoje logo bez opłaty, która wynosi zwykle 500 golda. Użyjcie tej możliwości, aby zmienić wygląd swoje klanowego emblematu i ponownie załadujecie go bezpłatnie, jednocześnie eliminując potencjalne błędy z umiejscowieniem logo w World of Warplanes! Zajrzyjcie do specjalnego przewodnika, aby dowiedzieć się, jak zmienić kolor lub tag.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie mogą zapewnić Wam klany lub jak założyć swój własny klan, udajcie się na portal klanowy, gdzie znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Aktualności

, , , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner