Główna > Aktualności > Nowy system znajomych 0.9.6

Nowy system znajomych 0.9.6

26 stycznia 2015 o 12:22   Autor: AceLevy
2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 głos)
Loading...Loading...

W patchu 0.9.6 testowany jest nowy system znajomych w WoT. Dotychczas, aby dodać kogoś do znajomych – po prostu klikaliśmy na kimś prawym przyciskiem i wybieraliśmy odpowiednią opcję. Od tej pory system ten został przerobiony.

Od tej pory system ten będzie działał tak jak na portalach społecznościowych. Będzie się wysyłać „Prośbę o dołączenie” do znajomych, tak jak jest to rozwiązane na FaceBook’u czy w grach przeglądarkowych typu OGame. Druga osoba musi takie zaproszenie przyjąć – co spowoduje, że obie strony będą siebie miały w znajomych. Oczywiście odpowiednie okienko wyskakuje tam, gdzie zwykle pojawiają się komunikaty (prawy dolny róg).

Po odrzuceniu pojawi się taki komunikat:

shot_0021

Oczywiście jeszcze nie wiadomo co stanie się ze starą listą. Możliwe, że jeśli 2 osoby mają się w znajomych – system automatycznie doda znajomego do listy. Jednak co z osobami co posiadają kogoś w znajomych, a druga osoba tej pierwszej nie? Nie wiadomo. Według mnie po prostu automatycznie powysyłają się prośby o dodanie do listy (już widzę ten spam, zwłaszcza u Youtuberów!).

Kolejnym ciekawym „udoskonaleniem” jest to, że jeśli nie ktoś nie posiada nas w znajomych – nie będzie mógł do nas napisać wiadomości prywatnej.

shot_0012

Dobrze? Źle? Zależy – jeśli ktoś szanuje spokój – genialne! W końcu nikt nie będzie nas już wyzywał po bitwie od noobów jak go zabijemy! Z drugiej jednak strony – sami nie będziemy mogli pogratulować komuś dobrej gry lub podziękować za odpowiednie zachowanie (np zostawienie Killa do Specjalisty, czy innego medalu/misji). Oczywiście Youtuberzy stracą kontakt ze swoją widownią (a niektórym się to spodoba – koniec spamu ;P).

Co z tego będzie? – zobaczymy już niebawem!

Źródło: http://ftr.wot-news.com/2015/01/26/0-9-6-friendship-is-magic/

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Aktualności

, , , , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner