Główna > Aktualności > Nadchodząca mapa – Smoleńsk

Nadchodząca mapa – Smoleńsk

21 stycznia 2015 o 18:48   Autor: AceLevy
3 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 5 (3 głos)
Loading...Loading...

Ostatnimi czasy dużo graczy narzekało na małą ilość map miejskich. Jak słusznie zauważyliście – nowo pojawiające się mapy są zazwyczaj miejskie. Kolejną mapą, która dołączy do grona miejskich map możemy zaliczyć właśnie nadchodzący Smoleńsk.

minimapa
Tak wyglądać będzie ekran logowania:

107_smolensk

A oto bardziej dokładna minimapa:

lkeVan_pTAk

Na mapie są pokolorowane strefy. Autor obrazków chciał przekazać jakieś informacje, jednak na FTR ich brakuje. Pozwolę sobie przekazać swoje przypuszczenia.

Strefa 1: Będzie to strefa ciężka do utrzymania, jednak będzie ona kluczowa. Z niej będzie można dostać się wałami/mostami w każdy zakamarek mapy
Strefa 2: Myślę, że tam będą odbywać się główne walki. Sam fakt krótkiej odległości z jednej bazy do drugiej świadczy o tym, że bitwa będzie tam toczyć się do samego końca.
Strefa 3: Moim zdaniem będzie to ewidentnie strefa medów i lightów. Będą mogły przeskoczyć z tamtąd w każdy rejon mapy – oraz ostrzeliwać newralgiczne punkty.
Strefa 4: Zdecydowanie strefa dla czołgów lekkich, jednak na pewno nie zabraknie tam medów. Miejsce do flankowania i objeżdżania. Z tego co widzę będzie to albo zamknięty korytarz, albo wzniesienie, przez co pojazdy nie będą widoczne do samego zflankowania.
Strefa 5: Strefa typowa dla niszczycieli i artylerii. Z tego punktu będą mogli ostrzeliwać praktycznie każdy punkt mapy, który będzie wymagał wsparcia. Zarówno czołgi lekkie, średnie jak i ciężkie będą miały pomoc niszczycieli.
Oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić, a data samej premiery nie jest znana.

Źródło: http://ftr.wot-news.com/2015/01/21/upcoming-map-smolensk/

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Aktualności

, , , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner