Główna > Aktualności > Nowa strona klanowa od Wargamingu

Nowa strona klanowa od Wargamingu

12 listopada 2014 o 17:35   Autor: AceLevy
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głos)
Loading...Loading...

Jak niektórzy zauważyli otrzymaliśmy nową stronę klanową od Wargamingu. Oczywiście nie obyło się bez failu w tłumaczeniu rang klanowych:

mdjw lol

Nazwy użytkowników ukryłem celowo. Jak widać od dzisiaj zamiast żołnierzy mamy członków o randze „Prywatny”, a zamiast rekrutów – mamy „Werbuj”. No cóż – mają poczucie humoru nasi translatorzy – nie ma co. Ale tak to jest jak dostaje się suchy tekst do przetłumaczenia – bez kontekstu zdania lub określonego celu tłumaczonego słowa. W końcu „Private” oznacza zarówno „Szeregowy” jak i „Prywatny”. Ale bądź co bądź – napisane jest na górze strony CLANS BETA.

Zmienił się całkowicie także cały interface strony klanowej i doszły nowe rozmiary naszego klanowego LOGO. Każdy może ZA DARMO zmienić sobie teraz swoje logo.

Swoją drogą – ciekawe ile zajmie im poprawa, gdyż problem z kamuflażem „Zdezerteruj” pojawił się 2 krotnie i trochę minęło zanim zniknął :)

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Aktualności

, , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner