Główna > Inne > Poznań Game Arena 2014

Poznań Game Arena 2014

23 października 2014 o 11:52   Autor: seba_s
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głos)
Loading...Loading...

Już w ten weekend (24-26 października 2014 r.) na obiekcje Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się jedne z największych targów w Polsce o tematyce gier komputerowych (Co? Gdzie? Kiedy? Za ile?).

Jednym z wystawców będzie Wargaming.net, firma odpowiedzialna za World of Tanks, poniżej jakie atrakcje przygotowała:

Firma Wargaming ogłosiła swoją obecność na targach Poznań Game Arena, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24–26 października 2014 r. W sobotę, 25 października wszyscy odwiedzający imprezę będą mogli obejrzeć turniej Rumble in The West, w którym najlepsi czołgiści sceny eSportowej z całego świata staną przeciwko sobie w walce o sławę i duże nagrody. Przewidzieliśmy sporo atrakcji dla widzów – zarówno tych na miejscu, jak i oglądających nasze transmisje. Turniej rozpocznie się o 13:00 na stanowisku Wargaming ESL o powierzchni 300 metrów kwadratowych i potrwa przez cały dzień.

Rumble in the West to wydarzenie eSportowe, w którym amerykańskie zespoły zmierzą się ze swoimi europejskimi odpowiednikami. Całkowita pula nagród wynosi 50 000 USD (ok. 160 000 PLN). W rozgrywkach po stronie europejskiej wezmą udział drużyny Schoolbus oraz Virtus.PRO, a stronę amerykańską będą reprezentować zespoły The Cunninghams i Burn All Empires.

W trakcie trwania turnieju widzowie będą mogli głosować na najlepszych graczy. Ci, którzy otrzymają najwięcej głosów, wezmą udział w dodatkowym meczu o nazwie HyperX Showmatch. Pula nagród w tym pojedynczym starciu będzie wynosić dodatkowe 7000 USD (ok. 23 000 PLN), znajdą się w niej także nagrody od HyperX – zestawy słuchawkowe HyperX Cloud Black KHX-H3CL/WR dla zwycięzców oraz klucze USB HyperX FURY 16GB dla drugiego miejsca.

Podczas sobotniego turnieju publiczność będzie miała okazję zobaczyć w akcji najlepszych zawodników, wziąć udział w konkursach, dowiedzieć się więcej o różnych aspektach eSportu w World of Tanks, a także otrzymać prezenty, w tym ekskluzywnych koszulek Rumble in the West, kodów bonusowych oraz czołgów premium.

W czasie targów Poznań Game Arena na całym świecie swoją premierę będzie miał film wojenny „Furia”, przy którym firma Wargaming współpracuje z Sony Pictures. Z tej okazji zespół ds. Społeczności planuje zorganizować wspólne oglądanie tego filmu w Poznaniu wraz z polskimi fanami World of Tanks. Więcej szczegółów dotyczących zapisów ukaże się już w tym tygodniu na portalu www.worldoftanks.eu.

Przygotujcie się na rozróbę!

Czy zamierzasz się wybrać?

  • TAK (75%, 6 Głosów)
  • NIE (25%, 2 Głosów)

Wszyscy głosujący: 8

Loading ... Loading ...

Źródło: http://www.gamearena.pl/pl/wystawcy-wydarzenia/wargaming-net/

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Inne

, , , , , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner