Główna > Aktualności > Sturmtiger w grze?

Sturmtiger w grze?

2 października 2014 o 11:47   Autor: AceLevy
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głos)
Loading...Loading...

Ostatnio pojawiło się zdjęcie prezentujące Sturmtigera w garażu. Czy oznacza to, że pojawi się on w grze?

W ostatnim oświadczeniu Storma możemy przeczytać, że czołg na pewno nie pojawi się jako grywalny czołg. Są jednak przypuszczenia, że może pojawić się jako czołg pojawiający się w twierdzach jako wsparcie artyleryjskie najwyższego poziomu. Pozostałe czołgi z nowej linii artylerii niemieckich pasują jednak do gry. Więc możliwe, że pojawią się za jakiś czas.

 

Jakie są moje osobiste przypuszczenia? Możliwe, że czołg jednak trafi do gry – jednak jako czołg „specjalny”. Nie będzie go można kupić normalnie w sklepie premium, ani dostać w żadnych misjach. Nie będzie także rozdawany w kampaniach. Moim zdaniem pojawi się jako „kod bonusowy” rozdawany na różnych eventach w bardzo małych ilościach – niczym Pz II J, czy BT-SV.

 

Oto screen, który ostatnio wywołał tyle szumu wśród graczy – tak wiem – zdjęcie robione ziemniakiem, jednak innego nie ma ;)
Sturmtiger
Źródło: http://ftr.wot-news.com/2014/10/02/sturmtiger-spotted-again/

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Aktualności

, , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner