Główna > Aktualności > Szósty Zmysł – Czeka nas przerobienie żarówy?

Szósty Zmysł – Czeka nas przerobienie żarówy?

1 października 2014 o 12:04   Autor: AceLevy
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głos)
Loading...Loading...

WG już dawno wspominało, że wprowadzi zmiany w perkach i umiejętnościach. Ciekawą informacją jest to, jak chcą przerobić naszą ukochaną „Żarówę”.

Planowane jest wprowadzenie następujących zmian:- Żarówa zostanie całkowicie zabrana naszemu dowódcy. Przy zmianach najprawdopodobniej dostaniemy darmowy reset umiejętności dla załogi.
– Za „nową zarówę” będzie odpowiadał Radiooperator (lub załogant posiadający rolę radiooperatora), jednak nie będzie to jego umiejętność, a główna kwalifikacja, dzięki której po osiągnięciu 100% umiejętności żarówa zacznie od razu działać.

6ecef58fb0530cb5e37e96c1161848a5 Na obrazku powyżej możemy sobie zobaczyć, który „Pan” odpowiedzialny jest za tą rolę.

Co to oznacza dla nas graczy? Ano tyle, że żarówę będzie można w bardzo prosty sposób osiągnąć. Wyszkolenie jednego załoganta za golda do 100% załatwi sprawę. Będzie można też użyć srebra i wyekspić nowego załoganta do 75%. Brakujące 25% nie będzie stanowiło już większego problemu i już po parudziesięciu bitwach osiągniemy nasz cel 100%.

Oprócz przerobienia samej żarówy doczekamy się także zmian na innych perkach, aby gracze mieli „problem” przy wyborze (hmmm.. co by tu wybrać… wszystko takie fajne!).

Planowany termin zmian?
WHEN IT’S DONE  - czyli WG Style

Źródło: http://ftr.wot-news.com/2014/10/01/sixth-sense-rework/

WG już dawno wspominało, że wprowadzi zmiany w perkach i umiejętnościach. Ciekawą informacją jest to, jak chcą przerobić naszą ukochaną „Żarówę”.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Aktualności

, , , , , , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner