Główna > Inne > Stanowisko WG w sprawie nagród za Zmierzch Bogów

Stanowisko WG w sprawie nagród za Zmierzch Bogów

16 września 2014 o 23:07   Autor: seba_s
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głos)
Loading...Loading...

Pisałem wcześniej o zamieszaniu w sprawie rozdawania nagród za Zmierzch Bogów, WG wydało oświadczenie w tej sprawie.

Czołgiści!
Zanim przejdę do części zasadniczej, pamiętajcie: to oficjalne oświadczenie, za błędy możecie winić Lokiego, taki z niego dowcipniś…

Dowódcy!

Nagrody dla najlepszych z Was za udział w Zmierzchu Bogów trafiły już na Wasze konta.
Niestety, wskutek błędu po stronie serwera, niektórzy z Was otrzymali nagrody dwukrotnie, w efekcie otrzymując nie tylko czołg (T23E3), ale też jego równowartość w złocie, czyli 7000 złota. Rozważaliśmy wiele możliwych wyjść, żeby jakoś rozwiązać ten problem i w końcu zdecydowaliśmy się na dwa wyjścia:

1. W przypadku kont, na których znajdowało się po całej operacji więcej niż 7000 złota po prostu usunęliśmy nadmiarowe złoto.

2. W przypadku tych nielicznych kont, na których było mniej niż 7000 złota w momencie wprowadzenia korekty usunęliśmy czołg będący nagrodą.

Jednocześnie uznaliśmy, że gracze, wobec których zastosowano wyjście numer 2 ( i TYLKO oni ) otrzymają szansę wymiany 7000 złota na czołg T23E3, jeśli tego zechcą. Aby ułatwić proces wymiany, ci gracze muszą skontaktować się z Suportem, mając na koncie 7000 złota. Następnie suport po prostu wymieni 7000 złota na czołg.

Najmocniej przepraszam w imieniu całego zespołu za powstałe trudności

Pozdrawiam serdecznie !

Czyli generalnie tym osobom, które dostały podwójnie złoto, dodatkowe zostało odebrane, natomiast jak ktoś otrzymał czołg i złoto, to zostawiono mu złoto, a o czołg może napisać do Suportu.

Źródło: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/429680-zamieszanie-z-nagrodami-za-zmierzch-bogow/

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Inne

, , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner