Główna > Aktualności > Odznaki biegłości

Odznaki biegłości

17 czerwca 2014 o 18:47   Autor: seba_s
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 głos)
Loading...Loading...

W aktualizacji 9.1 zostały dodane Odznaki biegłości, są to oznaczenia umieszczone na lufie czołgu w zależności od nacji mogą to być pierścienie, gwiazdy itd.

Wiele osób zastanawia się dlaczego u niego po aktualizacji nic się nie pokazało mimo świetnych osiągów na danym czołgu, są tego co najmniej 2 powody.

Pierwszy powód to wyłączenie w opcjach gry wyświetlania tych oznaczeń

Drugim jest sam system ich przyznawania, który nie bierze pod uwagę tego co było przed aktualizacją 9.1, a samo naliczanie rozpoczyna od wprowadzenia.
Sama metoda naliczania też nie jest zbyt jasna, ale bazuje na wartości średnich obrażeń na bitwę danym czołgiem (bezpośrednie + asysta) gdzie w założeniu należy rozegrać 100 bitew, jednak przy wysokich osiągach pierwszą odznakę można już zdobyć nawet przy 50 bitwach, pozwala na to algorytm.

Żeby ułatwić obserwację i nie męczyć się z kombinowaniem jaki muszę zrobić wynik na daną odznakę, w interfejsie gry można zobaczyć na jaką odznakę się aktualnie łapiemy:
PRZEBIEG SŁUŻBY -> POJAZDY -> Wybieramy interesujący nas pojazd -> Nagrody -> Najeżdżamy na odznakę biegłości

Poniższy zrzut przedstawia ogólne wymagania, wymagania na otrzymanie poszczególnych stopni oraz nasz postęp.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Aktualności

, , , , , , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner