Główna > Aktualności, Inne > Piłka w World of Tanks

Piłka w World of Tanks

12 czerwca 2014 o 13:16   Autor: seba_s
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głos)
Loading...Loading...

Dowódcy!

Jak zapowiadaliśmy wcześniej, 12 czerwca wprowadzimy nowy tryb rozgrywki, dedykowany nadchodzącym Mistrzostwom Świata w Brazylii – World of Tanks: Bitwy futbolowe. Będziecie się dobrze bawić, grając podczas oczekiwania na mecze waszych ulubionych drużyn!

Wszystko co musicie zrobić, to wybrać Т-62А SPORT* i wcisnąć przycisk „Bitwa!”. Zostaniecie przeniesieni na boisko w Himmelsdorfie.

* Т-62А SPORT zostanie oddany do użytku o 8:00 w czwartek, 12 czerwca. Ci z Was, którzy w tym czasie będą w grze, będą musieli wyjść z klienta gry i zalogować się ponownie, aby czołg znalazł się w garażu, lub też rozegrać bitwę i otrzymać go razem z nagrodami z bitwy po jej zakończeniu.

Т-62А SPORТ jest zaprojektowany wyjątkowo dla potrzeb trybu – World of Tanks: Bitwy futbolowe. Nie będzie można go sprzedać i zostanie wycofany automatycznie po zakończeniu wydarzenia.

Więcej informacji: http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/46/football-battles-wot/

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Aktualności, Inne

, , , , , ,


  1. 12 czerwca 2014 o godz. 21:28 | #1

    Tryb bardzo przypadł mi do gustu :) Zresztą tak samo jak zabawy z Karlem ;) Lubię takie kwiatuszki, które sprawiają uśmiech na twarzy :) Dobry pomysł mieli devsi i chwała im za to ;) Można się odstresować i „pokulać bale” :D

Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner