Główna > Ustawienia klienta TS3 > Szeptanie dla początkujących

Szeptanie dla początkujących

23 marca 2014 o 21:18   Autor: AceLevy
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 głos)
Loading...Loading...

Zapewne zauważyliście, że niektórzy mają możliwość tzw. szeptania, czyli mówienia do konkretnej osoby lub nawet całego kanału, tak aby nikt inny poza wybranymi osobami tego nie słyszał. Funkcja ta nazywa się „Whisper” oraz wytłumaczę Wam jak ją ustawić.
Tutorial2_1

Klikamy Settings.

Tutorial2_2
Wybieramy Options.
Tutorial2_3
Klikamy „New” oraz klikamy przycisk jaki nas interesuje do szeptania (np Alt, F2, F12 lub jakikolwiek inny – pamiętajcie tylko, żeby nie kolidował on z innymi przyciskami w grach, bo czołg wam sam ruszy jak wybierzecie R!)
Tutorial2_4
Po prawej stronie znajduje się lista graczy. Jeśli macie kogoś w kontaktach to możecie dodać kogoś z kontaktów. Jeśli rozwiniecie sobie WOT-TS to będziecie mogli wybrać albo listę klientów CLIENTS lub kanałów CHANNELS. Klikacie 2 razy na tym, kogo chcecie dodać (np tak jak ja na Starym) i doda się do pola numer 2.
Po dodaniu wszystkich osób, które chcecie mieć w szeptaniu klikacie APPLY, a następnie OK

GOTOWE!

Możecie dodać sobie wiele możliwości (tak jak ja) szeptania. Na każdym przycisku możecie szeptać do innej osoby, bądź grupy.

DLA OSÓB MAJĄCYCH WIĘCEJ OKIENEK NA TS (np Radio):
Tutorial2_5
Wybieramy zakładkę HOTKEYS [1], wybieramy nasz profil WHISPER [2], klikamy EDIT [3] Tutorial2_6
Musicie zmienić sobie CAPTURE PROFIL na DEFAULT (domyślny profil mikrofonu. Jeśli wasz mikrofon jest pod innym profilem, należy wybrać właśnie ten profil) inaczej będziecie nadawali jednocześnie sobą i botem!!!!

Następnie akceptujemy ustawienia przyciskiem APPLY [4] i klikamy OK [5]

 

Kolejną dość istotną rzeczą jest wyłączenie opcji, przez którą automatycznie wyskakuje nam historia szeptów. Przeszkadza to oczywiście w rozgrywkach, dlatego należy to wyłączyć. Oczywiście możemy sobie za każdym razem to okienko włączyć ręcznie, aby zobaczyć kto do nas szeptał (np w przypadku trollingu).

Tutorial3_1
Wchodzicie w Settings
Tutorial3_2
Wybieracie Options
Tutorial3_3
Wybieracie opcje „Whisper” oraz odznaczacie 2 kwadrat (Always show whisper history when receiving a whisper).

Następnie Zatwierdzamy przyciskiem Apply oraz przyciskiem OK.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+


Ustawienia klienta TS3

, , , , , , ,


Musisz się zalogować aby napisać komentarz. Logowanie bez rejestracji przez worldoftanks.eu

banner